Képzőművészeti csendes árverés a Japán földrengés-károsultak segítésére / Fine Art Silent Auction For Japan

Japánt nemrég a valaha feljegyzett legnagyobb erejű földrengés sújtotta. Emberek ezrei haltak meg, rengetegen megsérültek, sokakat még mindig keresnek.

Japán gyakran nyújtott segítséget, amikor más országokat ért súlyos katasztrófa.

Mi Magyarországról azzal akarunk támogatást adni, hogy meghirdetünk egy nemzetközi művészeti aukciót (csendes árverés: http://www.wisegeek.com/what-is-a-silent-auction.htm ), amelynek teljes bevétele a Vöröskereszté lesz. Ezt a rendezvényt április 14-én, a Bródy-ház magánszállás- és művészklubban tartjuk.

Az eddigi támogatók sorában szerepel a Japán Nagykövetség, a Budapesti Japán Alapítvány, a Makifood Főzőiskola, a Bródy-ház, az IPA Interkulturális Párbeszéd Alapítvány és több mint 20 művész Magyarországról, Japánból, Franciaországból, az Egyesült Államokból és az Egyesült Királyságból.

Időpont / Helyszín:

Április 14. Csütörtök
12 – 18h

Brody Ház, Bródy Sándor utca 10, II Em., http://www.brodyhouse.com/en/contact/58

A belépés ingyenes.

International fine art silent auction event ( http://www.wisegeek.com/what-is-a-silent-auction.htm ) with all proceeds going to the Japan Red Cross.

Come support a worthy cause and bid on original artwork from talented local and international artists. Makifood, Guinness House, Taste Hungary, and the Caledonia have all generously donated items for auction as well!

Event: Fine Art Silent Auction for Japan
Date: Thursday, April 14th
Time: 12 pm – 6 pm
Location: Brody House, 10 Brody Sandor utca (next to the National Museum in Budapest) http://www.brodyhouse.com/en/contact/58